Mass Effect: Andromeda

mea

   Tak ho tu máme. V pořadí "4tý" Mass Effect který ale, jak vývojáři neustále před vydáním opakovali, není Mass Effect, nýbrž nová hra využívající universum starší série.. hlavně nesrovnávat... njn jak to ale udělat? Nesrovnávat se lehko řekne, těžko udělá. Má to stejné principy, stejné universum, v podstatě to začíná někde v průběhu posledního "skutečného Mass Effectu". Dělá to stejné studio, má to stejnou mechaniku... sakra i se to stejně jmenuje... Jak jako nesrovnávat. I když by to hodnocení prospělo, nejde nesrovnávat.

Číst dál: Mass Effect: Andromeda

Quake Champions - dojmy z bety

quakechamp

   Hned na začátek se sluší říci, že je to dobrý.  Je to z většiny Qák a to je fajn, protože mám Qáka III rád a dodnes u něj trávím čas, alespoň na lankách když už nic jiného. Pak taky dávám pár her týdně v Quake Live, a obecně mám v Qákovi ať už Live, nebo III několik stovek tisíc fragů. Nicméně nejsem v tom kdovíjak dobrej a z tohoto pohledu, řekl bych nooba hrajícího dlouhodobě Qáka budu popisovat dojmy z otevřené bety (do té zavřené mě bohužel nechtěli).

 

Číst dál: Quake Champions - dojmy z bety

Mass Effect 3

me3   Je to tady znovu. Mass Effect v pořadí třetí a závěrečný díl Sci-Fi  trilogie nedávno vyšel a rozhodně nedělá ostudu předchozím dílům, ba naopak. Překonává je takřka v každém aspektu. Vtáhne hráče snad více než předchozí díly do svého universa a nepustí, dokud se nestane něco zásadního. V tomto případě to můžou být jen dvě věci záchrana galaxie, nebo výpadek elektrického proudu..? ; ) Tak vzhůru do boje, je potřeba udělat pár těžkých rozhodnutí které nikdo nedokáže lépe než vy. Pobít co se do cesty postaví, a zjistit jak se to má s naším vesmírem! Času je málo.

 

Číst dál: Mass Effect 3

StarCraft II bez obalu, aneb to mi vysvětlete těch 95% někdo pls

sc2   Nad tímhle povídáním jsem nějakou dobu přemýšlel. Nikoliv snad nad obsahem, ale nad jeho "vydáním". Totiž, zvlášť kvůli téhle gamesce jsem prolézal desítky Českých a zahraničních herních serverů s cílem najít nějakou odchylku v závěrečném hodnocení, no nenašel jsem. Hodnocení pod 90% takřka neexistuje. Průměr je ve skutečnosti ještě výš, někde na 95ti procentech. Taková hra, to už musí bejt něco. Něco opravdu výjimečnýho, revolučního, zásadního a taky, v herní terminologii prostě imba mega giga pecka super nářez. No, jenomže neni... bhe. A teď teda fakt nevim, jestli je něco špatně se mnou, nebo s komunitou recenzentů hm...

 

Číst dál: StarCraft II bez obalu, aneb...

Mass Effect 2

me2   Ááá, pokračování geniální gamesky Mass Effect konečně před několika týdny dorazilo na pulty obchodů a já, pln natěšení a očekávání, jsem se také zahryznul do tohoto titulu s velkou grácií. Nebudu Vám lhát, v práci bylo trochu volna a tenhle mazec mě k sobě strhnul na dobrých 30 hodin v kuse. A nepustil. Všechno se vyvíjelo slibně, hra je super, nicméně... nicméně po dohrání jsem si i přese všechny její kvality zavzpomínal se slzou v oku na první díl... Proč ME2 vypadá jakoby v půlce vývoje developeři usekaly vývojářům ruce a titul pustili ven...?

 

Číst dál: Mass Effect 2

    Podporuji:                                                                                                               A tesim se:
    BOINC   Happy Eund (zeleny sport)   EU Fuck You
Copyright ©2008-2017 i-skladka.cz All Rights Reserved. Contact: i-skladka@tiscali.cz. Basic template by RocketTheme
i-skladka run an open source CMS system Joomla! | | Compatible with:
FirefoxIE 11SafariOperaGoogle Chrome