Vyjádření ke schválené směrnici o zbraních EU EP 14.3.2017

feu   Dne 14.3.2017 byla Evropským parlamentem krypto-neo-bolševické třetí říše alias "Evropské unie" schválena nová směrnice o zbraních která odkrojila první plátek omylem zapomenuté oblasti - oblasti ve které i nevybraní občané mohou vlastnit, nosit a případně i použít palné zbraně a další předměty které jako palné zbraně působí, či vypadají.

 

 

 

 

   Sousloví omylem zapomenutá oblast možná není úplně správné. Technicky vzato zapomenutá nebyla. Pouze vůdce/i si ve své sebejistotě a sarkofágu v němž žijí nedokázali představit, že by vůbec mohla ve světě, natož třetí říši existovat oblast v níž je toto možné. Není se co divit. Poté co za posledních několik málo dekád dokázali za podivných okolností a bohužel také za pouhého bééé sloužícího obyvtelstva odzbrojit takřka celou západní evropu, jež se naprosto nepochybně s výrazným přispěním tohoto faktu dostala z vrcholu blaha a vrcholu dosavadní civilizace vůbec, na nynjější stav ve kterém je zločinnost na úrovni pro niž nestačí tabulky a tak se raději přestala monitorovat a nakonec se o ní zakázalo i hovořit a psát. Zde v tomto Evropském "Edenu", bezbranné obyvatelstvo které persekuují nejen zločinci, ale i státní a represivní složky, samozřejmně beztrestně a beze strachu z možnosti obrany... zde je těžké si představit, že jen pár hodin cesty autem vpravo existuje místo kde i neprivilegovaní mají zbraň... ten šok a tekoucí slinu poté co jim praskla žilka když se toto dověděli bych si přál vidět. Ale tím sranda končí zpátky ke směrnici samotné.

 

  Shrnutí dopadů směrnice převzaté z gunlex:

  • Zbraněmi kategorie A se stanou: samonabíjecí zbraně vzniklé ze samočinných, samonabíjecí zbraně na 21+/11+ (krátké/dlouhé) ran, samonabíjecí zbraně se sklopnou pažbou, pokud jsou po sklopení pažby menší než 60 cm, zásobníky nad 20 ran (pro krátké), nad 10 ran (pro dlouhé)   
  • Povinnost registrovat: znehodnocené, reprodukce historických zbraní (jedno a dvouranové předovky)

   Ačkoliv pro člověka který se v terminologii neorientuje toto nemusí vypadat extrémně, opak je pravdou. První kolečko salámu je pořádně tlusté kolo. A teď co s tím udělat? A o co vlastně jde.

   Nejlépe nedělat nic. Úplně, totálně, absolutně tuto směrnici, ba nejlíp celou krypto-neo-bolševickou Evropskou unii ignorovat. Přijde vám to jako blbost? Proč? Co se stane. Myslíte že sem vjedou Němci a Francouzi a Norové s armádou aby nás tu vyhubili jako tehdá s našim posvěcenim rozmrdalo NATO Jugoslávii? A víte co... Lepší než když přijdou za deset let, protože dnes po nich máme ještě čím střílet. Ale to nevyjde.

   Bohužel faktem je, že České vlády jsou vyhlášeny svou kolaborantskou náturou a tak spoléhat na ignoraci EU není moudré. Tedy se zdá že to zůstane na lidech.... kdyby tak lidé ingorovali EU, to by se nám tu krásně žilo... Co by zmohla vláda? Řekněme, hypotetická situace... 300 000 lidí kteří dostanou příkaz k odevzdání ale ani jediný jej neuposlechne. Vrchní kydoň sobotkovic začne kydat a jeho pohůnci konat... represivní složky obíhají vytipované obyvatele ale ti se nedají... Molón labe. Prvních pár desítek/stovek mrtvejch zlodějů ze státního aparátu a co pak vláda zmůže? No jasně růžové by to nebylo, ale nebudem to dál rozebírat. Všichni víme, že tato hypotetická situace není ani hypotetická... U nás hrdí lidé téměř nežijí a odpor nad rámec bééé, nebo cinkání si dovolí jen málokdo...

    A tak jsou tu pak ještě jiné formy... tvoří se teď na jednáních při vládní úrovni jakési polovojenské spolky... Různé Teritoriální obrany a obdoby dobrovolných hasičů se zbraní... Plánem je, že člen takového spolku bude mít vyjímku na zbraně a bude tak v pohodě... No víte, já nejsem proti snaze obejít nějakým způsobem konání EU, ale zřídit proto polovojenské útvary pod vládou (přestože tvrdí že pod vládou nebudou), to není smysluplné...

   I když o tom lze vést pravděpodobně smyslplnou diskusi, nic to nezměni na faktu, že pointa takového spolku je pouze v tom, že ono ukrojené kolečko salámu, které je v tuto chvíli již mimo jiné také hezky nakousnuté, bude takto nakousnuté přilepeno zpět ke zbytku salámu. Ovšem přilepeno pouze vlastní mastnotou salámu a velmi brzy buď samo odpadne, nebo bude odříznuto za 2 roky při dalším porcování.


    A co tedy máme dělat?

   V Emmerichově prvním Dnu Nezávislosti byla odpověď: "Zemřít". Pozor, ta souvislost není jen náhodná. Odevzdat zbraně za současné politické a veřejné situace v Evropě nemusí nutně být úplně daleko od onoho "zemřít".

    Dělejte co chcete. Za sebe říkám, že pokud mě přijdou zabít, zemřu se zbraní. A pokud zemřu se zbraní, tak diktát bude krvácet.


zdroje: vlastní, gunlex

    Podporuji:                                                                                                               A tesim se:
    BOINC   Happy Eund (zeleny sport)   EU Fuck You
Copyright ©2008-2017 i-skladka.cz All Rights Reserved. Contact: i-skladka@tiscali.cz. Basic template by RocketTheme
i-skladka run an open source CMS system Joomla! | | Compatible with:
FirefoxIE 11SafariOperaGoogle Chrome