O i-skladce...

Úvodník

   Vítejte, na úvodníku i-skladka.cz. Prostém webíku koncipovaným účelově, tedy pokud hledáte ve vyhledávači něco co tahle page obsahuje, měl by to vyhledávač najít a nasměrovat Vás přímo na daný článek. To znamená, že byste na tomhle úvodnim listu neměli vůbec být, takže sem v podstatě ani nemusim nic psát, bla bla bla... tedy bez úvodu... konec konců vo to míň práce.

   Jinak, můžete zde najít ode všeho něco. Píšu když se mi chce, píšu o čem se mi chce, píšu jak se mi chce a taky píšu podle množství volnýho času. Tedy tu mám nezávislej blog, nebo raději "page" páč to tady parametry blogu nesplňuje, s nezávislym autorem kerej nezávisle a bez systému píše tak nějak o čemkoliv. Protože takovejch webů je po netu spousta, mělo by to tu něčim vynikat, aby to nebylo úplně o ničem. Snažim aby obsah byl k něčemu dobrej, jak se mi to daří už musí posoudit čtenář. Myslim, že píšu jinak než "masa internetového blogování", možná zajímavějc. Tedy když už Vás na i-skladku.cz vaše toulky internetem zavedou, snad to neskončí jen rychlím proklikem.

    Jinak, myslím že na úvodník na kterym vlastně nikdo nemá co dělat je toho hafec...  

 

   Nějaká ta Historie

   01.12.2009 - je tomu zhruba rok co byl tento web zpřístupněn a přichází první větší upgrade, který byl mimochodem potřeba jako ona pomyslná sůl, o který se mluví v nějaký tý pohádce.... Nejviditelnější změnou je nový design webu, avšak krom toho web dostál mnoha dalších, méně či více významných upgradů. namátkou uvedu některé z nich v bodech.

 

 • upgrade verze CMS systému na 1.5.15
 • aplikovány moduly upravující přehlednost webu (www.fenris.cz)
 • aplikovány moduly AddThis
 • optimalizace načítání webu díky nové šabloně zrychleno násobně načítání webu.
 • optimalizace kódu s přihlédnutím k SEO analýze v rozumném poměru funkčnost ku SEO optimalizaci
 • menší úpravy v zabezpečení
 • sjednocení a optimalizace většiny obrázkových elementů na stránce
 • líbivější design
 • aktualizace nástroje galerie a úprava systému komentářů
 • optimalizace pro webové browsery Firefox, IE, Opera, Safari, Chrome avšak aplikace Internet Explorer standardně nemůže být bez problémů a zobrazení některých elementů stránky, zejména pak v oblasti barev, je mírně odlišné od ostatních prohlížečů.
 • pracuje se na novém logu webu.

  

   Původní vzhled před upgradem

     

 

   27.01.2010 - došlo k nabourání systému poskytovatele hostingu tohoto webu, jehož následkem byla 4denní nedostupnost těchto stránek. Díky vlastním zálohám a zálohám poskytovatele nedošlo k nijak výrazné ztrátě dat.

   29.01.2012 - vznikl problém s dtb., následně byla importována záloha a některá chybějící data doplněna ručně za pomoci Google Cache. Došlo ke ztrátě některých komentářů za časové období cca 2. měsíce a ke ztrátě aktuálního počtu zobrazení u článků, jež se posunulo zpět ke stavu před cca 2ma měsíci. Obsah webu neutrpěl škody.

 


 

   04/2017 - po nějaké té odmlce a víceméně nepříliš velké aktivitě v posledních letech jsem provedl migraci webu na nový systém. Opticky sice viditelné změny nejsou velké, pominu-li barvu odkazů z oranžové na modrou : ), na pozadí jsou však změny celkem velké. Výrazně novější systém, atp. atp. atp... Každopádně faktem zůstává, že tato "migrae", byla oživením spíše pro mě, než cokoliv jiného, i když vyřešila několik problémů spojených se starším systémem.

   Ukázalo se taky, že je tomu už téměř 10 let od vzniku této stránky a některé, možná i většina článků už se stáva nepříliš aktuálními v souvislosti s dnešním světem. Dnes již enbudou příliš platné tipy a triky jako něco spáchat pod WinXP. Z toho důvodu jsem starším článkům přiřadil atribut ARCHIV k odlišení. Nakonec je pravda, že v podstatě dnes nemám takovou snahu hrnout všemožné tipy, triky, nastavení a pod. na tento web. pro nové systémy. Webů které toto řeší s větší invencí než já jsou dnes stovky a tak netřeba dělat něco, co jiní dělají lépe, zvláště kdyzž není tolik času, kolik by si člověk přál. V tomto ohledu se zde objeví spíše než cokoliv jiného různé specialitky.

   Také se v posledních letech a zejména etrémně v posledním roce ukázalo, že dlouhodobé prorokování, včetně mého, o spolku Evropské unie předpovídající ztrátu suverenity zainteresovaných států a vznik jakésy kryptoneo třetí říše, kde dnes již předpona krypto neplatí, jelikož je tato třetí říše Evropskou unií veřejně oznamována, byla pravdivá a stupňování v posledních letech dosahuje extrémů. Web se částečně zaměří také protiunijním směrem.

 

   Vzhled před upgradem:

ow3s

 

 

    Podporuji:                                                                                                               A tesim se:
    BOINC   Happy Eund (zeleny sport)   EU Fuck You
Copyright ©2008-2017 i-skladka.cz All Rights Reserved. Contact: i-skladka@tiscali.cz. Basic template by RocketTheme
i-skladka run an open source CMS system Joomla! | | Compatible with:
FirefoxIE 11SafariOperaGoogle Chrome