Stargate znovu ožívá - SG Universe (Archiv)

sgu

   !! článek archivu 10/09. Může být omezena vypovídající hodnota !! Když v roce 1994 spatřil světlo světa do jisté míry kultovní, a rohodně doposud nejpovedenější, snímek Rolanda Emmericha Stargate, nikdo nejspíše netušil, že z jeho základů vzejde celkem rozsáhlý svět několika seriálů, které rozšiřují původní námět na nespočetné množství ras, planet a později i galaxií, čekající na prouzkoumání. Čerstvě přichází nejnovější "plnohodnotný" přírůstek do rodiny - Stargate Universe a s sebou přináší tak trochu jiný pohled než bychom od SG čekali.

 Poslední aktualizace 17.05.2011

Číst dál: Stargate znovu ožívá - SG...

Battlestar Galactica na DVD v CZ (Archiv)

bsg   !! článek archivu 03/09. Může být omezena vypovídající hodnota !! V edici "světový seriál" vychází na DVD série Battlestar Galactica v ČR. Cena dvd je 49Kč, první dvd obsahuje původní film (minisérii), další DVD budou obsahovat po třech dílech seriálu + bonusy. DVD Obsahuje kvalitní prostorový anglický zvuk 5.1, dále 2.0 zvuk v českém dabingu, a české titulky. Jedná se o novou sérii z roku 2004 ve formátu 16:9. Pro nadšence Sci-Fi nádhera a my můžeme snad jen říci - víc takových projektů a děkujeme. Jednotlivá DVD by měla vycházet s odstupem 14ti dnů. (zdroje: lopuch.cz, bsg.cz)

Poslední aktualizace 21.07.2011

Číst dál: Battlestar Galactica na DVD...

Představy mezihvězdného cestování ve filmu, aneb vše je ve hvězdách :)

starship   Obrázky hvězdných lodí tak jak si je tvůrci filmů a seriálů představují s některými zjištěnými daty o nich, řazené dle roku ke kterému loď tvůrci přiřadili. Někomu se třebas hodí, mě se líbí pozorovat rozdíly mezi nimi a mezi tím, jak si jednotliví vývojáři představují za jak dlouho se budou používat loďky s tou a tou technologií, a porovnání jednotlivých Sci-Fi představ. Osobně věřím, že jednou v něčem takovém lítat budeme, ať už to budou až romantická ztvárnění viz. Star-Trek, nebo myslím pravděpodobnější, jako jsou lodě z Event Horizont, Alien apod...

 

Číst dál: Představy mezihvězdného...

    Podporuji:                                                                                                               A tesim se:
    BOINC   Happy Eund (zeleny sport)   EU Fuck You
Copyright ©2008-2017 i-skladka.cz All Rights Reserved. Contact: i-skladka@tiscali.cz. Basic template by RocketTheme
i-skladka run an open source CMS system Joomla! | | Compatible with:
FirefoxIE 11SafariOperaGoogle Chrome