SP2022 reset spouště

   sp2022VIDEO: Reset spouště pistole Sig Sauer SP2022. Video je reakcí na video zde: https://www.youtube.com/watch?v=A2HUfE4DvAU kde je uváděn a zaznamenán dosti problematický reset spouště u této zbraně.

 

Číst dál: SP2022 reset spouště

Jak složit tříbodový taktický popruh

popruh   Jak udělat tříbodový taktický popruh - tahle záležitost se opravdu celkem těžko dohledává a složit správně tento popruh z hlavy, bez vzoru a zkušeností je celkem "hardcore" úkol. Mě se to nakonec povedlo dovést do zdárného cíle, a tak se s vaámi podělímo fotografie a kraťoučký návůdek, který se mi dostal do ruky z již připraveného popruhu a který zde jednoduše obšlehnu.

 

Číst dál: Jak složit tříbodový...

CA B&T MP5 A4 - airsoft AEG (Archiv)

mp5as   !! článek archivu 08/09. Může být omezena vypovídající hodnota !! Pokus o zrecenzování airsoftové bambitky z pohledu forfun hráče který si zajde občasně zastřílet. Tedy spíše z pohledu laika, než-li professionálního hráče. Pokusil jsem se produkt rozdělit na několik tématických částí a ty jednotlivě hodnotit.

 

Číst dál: CA B&T MP5 A4 - airsoft AEG...

Základy teorie moderních palných zbraní (Archiv)

uvod   !! článek archivu 01/09. Může být omezena vypovídající hodnota !! Abych hned v začátku udržel, případně odvrátil zájem potencionálního čtenáře, uvedu, že nejsem žádným velkým odborníkem, ani vojákem s praktickou zkušeností, nicméně měl jsem to štěstí (a stále mám), že jsem střílel z mnoha typů zbran, různých ráží, systému spouštění, a míry automatizace včetně brokovnicí, samopalů a útočných pušek. Tento fakt mě dostává do pozice, kdy mohu nezainteresovanému člověk poskytnout potřebné informace.

Číst dál: Základy teorie moderních...

    Podporuji:                                                                                                               A tesim se:
    BOINC   Happy Eund (zeleny sport)   EU Fuck You
Copyright ©2008-2017 i-skladka.cz All Rights Reserved. Contact: i-skladka@tiscali.cz. Basic template by RocketTheme
i-skladka run an open source CMS system Joomla! | | Compatible with:
FirefoxIE 11SafariOperaGoogle Chrome