Jak složit tříbodový taktický popruh

popruh   Jak udělat tříbodový taktický popruh - tahle záležitost se opravdu celkem těžko dohledává a složit správně tento popruh z hlavy, bez vzoru a zkušeností je celkem "hardcore" úkol. Mě se to nakonec povedlo dovést do zdárného cíle, a tak se s vaámi podělímo fotografie a kraťoučký návůdek, který se mi dostal do ruky z již připraveného popruhu a který zde jednoduše obšlehnu.

 

 

 

popruh1. Jako první připněte karabinu (nebo jinak upevněte) popruh do předního závěsu na zbrani. Mezi předním a zadním pevným zavěšením musí být spona (spona A). Dbejte na to jak je spona provlečena (je to dobře vidět na tomto obrázku pod bodem 2, nebo i na dalších fotografiiích v článku). Následně popruh protáhněte zadním závěsem zbraně. Nakonec na popruh, někam za pozici zadního pevného zavěšení, provlečte druhou sponu (spona B) viz. obrázek bod č.1. Opět dbejte na správné provlečení.

   2. Provlečte popruh volným okem spony A tak jako je to na obrázku bod č. 2. Spona musí volně klouzat po popruhu. Popruh nijak nedeformujte, dbejte aby byl stále na plocho.

   3. Závěrem provlečte zbylou část popruhu sponou B. Kopírujte původní provlečení, měli byste dosáhnout dvou vrstev popruhu nad sebou provlečených stejným způsobem - popruh bude takto držet a nehne se ani při manipulaci. Nakonec si popruh nastavte velikostněn dle potřeby tak, aby Vám dobře seděl. Nastavení provádíte uvolněním, nebo delším protažení popruhu sponou B. 

 4. Dodatek: nastavení popruhu a jeho správné používání + vzdálenosti dle pozice zbraně můžete zhruba zkontrolovat dle posledního instruktážního obrázku od HK.

 

 

 

popruh1s   p2

popruh3s   5

    Podporuji:                                                                                                               A tesim se:
    BOINC   Happy Eund (zeleny sport)   EU Fuck You
Copyright ©2008-2017 i-skladka.cz All Rights Reserved. Contact: i-skladka@tiscali.cz. Basic template by RocketTheme
i-skladka run an open source CMS system Joomla! | | Compatible with:
FirefoxIE 11SafariOperaGoogle Chrome